Ochotu ze strany poptávky znáš. Jestli chceš za více, tak si dej inzerát, třeba se někdo ozve.
Mnohokrát ověřeno - reálnou prodejní cenu snadno zjištíš, když věc vystavíš na aukru od koruny. Chce se toho nebát, ještě se mi nestalo, že bych něco prodal za míň, než bych vyloženě chtěl...
Vidím že to trošku rozhodilo znaky, tak trochu upravím posledný odsek.





U nás v meste stojí jedno svetlo 30 EUR/kus. Je to druhovýroba, myslím T.Y.C. Stačí si kuknúť na internete názory na svetlá z tejto značky a moc to nechvália. Ja by som za kus chcel tak 45 EUR. No som ochotný zľaviť na 40. Ale pod 40 nechcem ísť, keď druhovýroba z Taiwanu stojí 30. No mal som jedného záujemcu, ktorý mi chcel zaplatiť 30 EUR/kus a veľa sa našlo takých, ktorí chceli dať ešte menej, cca 20 EUR/kus. No ale tak to je obchod storočia, predávať nové diely z prvovýroby za lacnejšie, než nové diely z druhovýroby.
Viem že by to patrilo skôr do inzercie, no ja sa chcem len poradiť o cene.





Čo myslíte, akú hodnotu by mohli mať predné svetlá na Škodu 120 - posledný model? Sú doslova v top stave. Jedná sa o prvovýrobu PAL, Made in Czechoslovakia. Nikdy neboli namontované na aute, cca 25 rokov ležali v tmavom a suchom priestore, zabalené v papieri a igelite. Nie sú ani hrdzavé, ani poškodené a konieckoncov ani zaprášené.





U nás v meste stojí jedno svetlo 30€/kus. Je to druhovýroba, myslím T.Y.C. Stačí si kuknúť na internete názory na svetlá z tejto značky a moc to nechvália. Ja by som za kus chcel tak 45€. No som ochotný zľaviť na 40. Ale pod 40 nechcem ísť, keď druhovýroba z Taiwanu stojí 30. No mal som jedného záujemcu, ktorý mi chcel zaplatiť 30 €/kus a veľa sa našlo takých, ktorí chceli dať ešte menej, cca 20 €/kus. No ale tak to je obchod storočia, predávať nové diely z prvovýroby za lacnejšie, než nové diely z druhovýroby.





http://imgupload.sk/viewer.php?file=uj8qh8jtct3effke9u4t.jpg


http://imgupload.sk/viewer.php?file=a5ftla9wdtkls8380yku.jpg


http://imgupload.sk/viewer.php?file=cyueuwoc4epgnrmg1b0l.jpg