Aha


to sem nevěděl,díky za uvedení do děje 😉
Ale pan Nápravník kdysi v téhle knížce http://www.levneucebnice.cz/p/skoda-110r-tuning/ vykradl tyto stránky...
o co de??? nejsu asi zasvěcen 😕
Naprostý souhlas s RST.


též tohle nakladatelství nevyhledávám a to nejen kvůli nechvalně známému Nápravníkovi.
Chrobáku -není čas ju přečíst celů ,protože pracuju na dvou erkách zároveň.





Stihl sem si přečíst jenom o 200RS,ta mě zajímá nejvýc 😉
Otázka zní, odkud se kopírovalo tentokrát?
Díky za tip, na knihu se někde v prodejně podívám, ale už z principu si ji nekoupím, díky jisté averzi k vydavatelství.
Neříkejte, že kdo ji máte jste ji ještě nepřečetl.... nějaká recenze by nebyla??
Minulý víkend sem ju dostal k narozeninám 🙂
Vyšla nová kniha,už ji někdo má?