Jakou samolepu předních lišt mod.71´72´?

Tak nakonec zvítězila matná, vypadá asi nejblíž a nejlíp 😉
A sakra, tak to jsem zvědavej co s tim vymyslim 😀 Už mam u známýho nadiktovánou dva kousky matný a dva lesklý, tak uvidim, která bude vypadat líp nejspíš 😉


Jinak díky moc za pomoct kluci 😉
Ja som zohnal čiernu lesklú samolepiacu pásku, čo sa používa na reklamné účely na polepy áut. Aby to bolo odolné voči poveternostným podmienkam. Ked som kupoval tie lišty terz nové, tak na nich bola iba obyč. elektrikárska izolačná páska, a to je na nič.
No já Ti nevim, řekl bych ani lesklá ani matná. Zítra najdu na půdě krabici s novejma a poreferuju.
OK, díky mockrát 😉 Snad tě pamět nešálí 😉 Stříkat to nechci, chci mít co nejblíž k origu 🙂
Pokud mě paměť nešálí, tak lesklá. Snad by to šlo i stříknout.
Čauwesz kluci,





konečně jsem už sehnal lišty předního čela na můj model 72´ a chtěl bych se zeptat jaká byla originál samolepka uprostřed lišty 😉?


Je mi jasný, že černá, ale jde mi o to jestli matná či lesklá 🙂


Bohužel nemam nikoho v okolí kde bych se na to mrknul a nikdy jsem to nějak nezkoumal jaká tam je, přeci jen jich moc nejezdí už bohužel 🙁





Díky za odpovědi 😉