Bronzové futro na pomocná čep řízení

Tak dneska vyzvednuto v Auto Kelly a zítra dojde k inplantaci do Superstroje i s novým pomocným čepem řízení 🙂
Může to bejt jen něčim pokovený, nebo jiný provedení, neřešil bych to...
Taky na to koukám ale na Eru mám fakt bronzový.Nebo aspoň z nějakýho jako zlatýho kovu. Otázka je jestli si to někdo nenechal z tohodle materiálu někde vytočit na soustruhu .


Jinak díky za typ kluci na Auto Kelly.Objednal jsem.
ani není je to takovej šedivák
Ikdyž teď mě napadá,že na fotce se moc jako bronzový netváří 😀
Auto Kelly, číslo dílu XS 111518052, cena: 20,-Kč s DPH/ks 😉
OK M8 zkusím nějakej jinej zdroj 🙂


Ve čtvrtek budeme kuchat to řízení. Pomocnej čep mám i páku tak bych to chtěl poskládat komplet neboť to tluče už fakt jak kráva.Zkusím ještě prohledat nějaký zlý Eshopy po netu 🙂
já je tu někde asi i mam, ale než je najdu a pošlu tak je dřív seženeš... nebo jestli ti to stačí až na slet, tak asi bez problému
M8 mohl by ses u vás po Mototechnách zeptat tady v Ustí a v TP na mě koukali jak na idiota co že to chci 🙂
Asi bych tenhle problém řešil takhle http://aukro.cz/skoda-1000mb-100-110r-nova-pomocna-paka-rizeni-cep-i3165839247.html





Případně blízkej shop https://www.google.cz/search?q=111-518052&aq=f&oq=111-518052&aqs=chrome.0.57j0j60.237j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8


Nicméně bych poptal starý mototechny v okolí, skoro bych hádal, že u nás to ještě někde mít budou.
Prosím o radu nevíte kde by se náhodou jště dalo sehnat bronzový pouzdro na pomocný čep řízení na Erko? Budu vděčen za jakoukoliv pomoc.