Zkušenost s mazivy CINOL

Dle posledních zjištění policie a celní správy bych řekl, že jsou levnější hlavně protože výrobce někde potřeboval vyprat prachy z prodeje pančovaného chlastu 😀
používám oleje Cinol už 3. rokem ve vícero motorech a to 791.136M a 791.136B : 10W10 ; upravený 742.12X,upravený 742.10 :15W40 a 4 obyčejné 105 /120: M6 AD a není problém, funguje stejně jako trysk nebo mogul. Oleje jsou levnější ne proto, že byly nekvalitní, ale protože cenu výrobce dotuje z prodeje ostatních produktů..
mám zkušenost s převodovým olejem Cinol W80/90 v motocyklu JAWA, naprostá PRISERA ! už po 20km začala prokluzovat spojka ! mazací voda HNUS ! Ted jsem koupil v kauflandu minerál 5L za 350,- a jako několik let zpět uspěsně používám pro mazaní řetezu motorové pily...
capoune ! olej nemusíš měnit vůbec, pác stejně ty nepřijedeš jako vždycky ! 🙂





boha jeho, pro čapouno stroj uplně stačí naprosto jakýkoliv olej, včetně kuchyňského co je zadarmo doma u maminky 🙂





abychom ukončili tuto konverzacu, stačí když doleješ nynější olej na hodnotu MAX a máš posekáno za 5 min.
Ciiii-nol-je voooo-daaaa na čištění kamen, kdo se jí napije, s tim je navždy a-ámen, proto radši cinol ne-pi-ju!
Ozkoušený olej za slušné peníze je tenhle: http://www.olejshop.cz/naplne/oleje/motorove-oleje/p/motorovy-olej-shell-helix-hx3-15w-40-4-litry/





Jak moc lze věřit kecům výrobce, že je speciálně určen pro staré motory netuším, každopádně moje 120ka na něj do poslední chvíle (cca 180 tisíc najeto) vrněla zcela spokojeně. Do kila teď přijde také, dá-li příroda a kapitalisti, tak ještě před srazem...
Tak, Capoune neres to...





jinak ja osobne doporucuju tento:


TRYSK STABIL M7ADX
To řešíš Čapoune olej do eRka? Co na tom řešíš, co chceš po těch 35 letech provozu zahraňovat? Koukni do peněženky na co máš, kup tam ten CINOL a už to proboha neřeš!





PS: Já jen abys stihnul do soboty namazat!
Myschaku tak Mogul je dobrý ale nevím jestli to sledujete tak se cenově postupně dostává úplně někam jinam. Rok od roku je dražší a dražší.V Ústí není problém ho sehnat jinde.


Šlo mi o to zkusit něco nového co je cenově přijatelnější a zároveň nenalit do auta nějaký tekutý peklo.
Jestli seš s mogulem spokojenej, kup ho jinde. Myslím, že nebude zas takovej problém ho v Ústí sehnat....
Nikdy jsem na Cinol neslyšel žádnou stížnost, jen spokojenost. Jejich 10W-40 by ti měla u Felicie stačit, plní VW 500.00. Cena v e-shopu 5W-30 pro PD je velice zajímavá! Převoďáky mají 3 😀 nebál bych se.


Nevím jestli Cinol jen přebaluje nebo i aditivuje.
Chci se zeptat jestli někdo zvás má skušenost s mazivy Cinol od Marovia Chem.Při dlouhodobým provozu.Můj dodavatel náhradních dílů přestal kvůli ceně brát Mogul a začal brát tyto převodový a motorový oleje.