Já se řídil radou Davese a fungovalo to. Dokonce mi napsali dopis, kde se hrozně omlouvají a zprošťují mě povinnosti platit. Ještě předtím jsem se dokopal ke zrušení onoho automobilu s pomocí čestného prohlášení. Paní na inspektorátu se teda tvářila nadmíru kysele, ale auto zrušila.
Hele já to udělal po svý poslal jsem jim doporučený dopis s dodejkou a několika origo přílohami včetně doložení propadlé STK a důvoem proč nelze vozidlo užívat a už asi půl roku nic. Tak čekám...
18. květen 2013