Foto-dobový tuning/tuzing

Tátův dobovej tuning. Ten karavan v pozadí tahávalo za sebou 🙂
totéž z boku - tady se mi moc líbí, navíc ještě ta černá střecha, mňam
J. Hradec
z boku
A další dobovky - 80. léta
To co dole zepředu
Pu: ani nie, on už ku tomu taký vzťah ako kedysi nemá.


Michal: to sú tí učni z Kvasin a ich šestivoko?
to:Martin K Musím říct, že se mi to docela líbí jak si to tatík udělal, nebyl naštvaný když si to pak překopal?
a tuhle jsem si dovolil půjčit za fotoalba pana Radochy...
jedna domácí a rok 77
Mal som niečo podobného. Tvorba môjho otca ešte v čase ked bol aktívny eRkár. Pamätám si ako to bolo niekedy pred 20 a viac rokmi dosť obdivované. Proste niečo zvláštne.Avšak z dnešného hľadiska znehodnotenie a absolútny nesúlad.
Jedna fotka dobového tuningu 😉 Docela obdoba "RSa" s filmu Rabaka 🙂


Jinak se omlouvám za Spam, ale musel jsem se podělit, jelikož jsem tuhle fotku a eRko nikdy neviděl a dnes jsem jí našel 😉