Pokud jsi od Plzně tak dobře prý opravuje hlavy p. František Mudra v Kralovicích http://www.firmy.cz/detail/236442-frantisek-mudra-kralovice.html a sadu válců ti nabízí dejvV... není co řešit 🙂
origo písty na š100 mám a jsou mi k ničemu...A motory dělá místní člen, třeba se ti sám ozve.
Zdar, Hlavu na seriovku jsem si nechaval delat u pana Novaka z Benatek nad Jizerou a sada na GO bejva ruzne v inzerci nebo trba na aukru. Clen Karsha ma urcite v Praze skladem. Kdyz to nenajdes, tak mi napis mail.
Zdravím,


potřeboval bych udělat GO motoru na svojí š100. Jede na 3 válce a už dost žrala olej po 100tis. km.


Neválí se doma někomu sada vložek s písty 68mm kterou by byl ochoten prodat?


Nevíte kde umí udělat GO hlavy včetně dodělání vodítek ventilů s gufery a ventilových sedel na výfukové ventily za rozumnou cenu? Nejlépe oblast Praha - Plzeň.


Děkuji Honza