Zdar, Hlavu na seriovku jsem si nechaval delat u pana Novaka z Benatek nad Jizerou a sada na GO bejva ruzne v inzerci nebo trba na aukru. Clen Karsha ma urcite v Praze skladem. Kdyz to nenajdes, tak mi napis mail.
potřeboval bych udělat GO motoru na svojí š100. Jede na 3 válce a už dost žrala olej po 100tis. km.
Neválí se doma někomu sada vložek s písty 68mm kterou by byl ochoten prodat?
Nevíte kde umí udělat GO hlavy včetně dodělání vodítek ventilů s gufery a ventilových sedel na výfukové ventily za rozumnou cenu? Nejlépe oblast Praha - Plzeň.
28. květen 2013