symbióza : v příspěvku bylo dost smajlíků, aby to dostatečně chytrý čtenář pochopil...





Příspěvek číslo: 100859
Jo tak Hlinka nebyl hokejista???!!! Kolik ti je let, ze nemas zakladni znalosti a jeste si dovolis to poustet do sveta? Vis ty vubec, co to je eRko?
2 měsíce mu trvalo to umýt, našroubovat nový výfuk a manžety, ani volant se neobtěžoval vyměnit. vidím dobře že to nemá ani klimatizaci ?
Hele a nejezdil v něm náhodou Honza Zeman 🙂))
JJ jen někdo zkouší, zda se takovej ,,blbec,, najde.





Auto po Hauglandovi, Sedlářovi, nebo třeba Horsákovi, to jsou jména kde by ta proprděná sedačka mohla bejt proprděnější, tak že by to hlo i cenou, ale tady?





Kamarádka měla erko kde bylo prvním majitelem Ministerstvo vnitra, možná díky nějakému slavnému disidentovi, který v něm byl převážen jí ho ukradli.... 🙁
m8> jasně, na tom autě má cenu hlavně jeho historie. Raritka pro někoho kdo je zároveň ujetej na škodovky i hokej no... 🙂





dejvV> a byl to samozřejmě i hokejista.
Petkar: Přesně tak a fotka toho eRka se objevila i v knize o historii litvínovského hokeje.
Pokud si matně pamatuji, Ivan Hlinka byl nejdříve hokejista a pak trenér... a období jeho "hokejování" by odpovídalo i to erko...
Volvo 850 T-5R, první majitel Petr Kellner koupil v auto Hase, koupeno v bazaru v Praze v srpnu 2012 za 39tis...





cuker: Hlinka nebyl hokejista, byl jen trenér 🙂)))
šrot zadarmo drahej 🙂





prodávají se spletl, chtěl napsat 99tis přidá k vozu na renovaci 🙂))
A bol to ten hokejista?
Hnilka po Hlinkovi, zajímavé že to zvedlo cenu o kolik? 80-90%?
Trošku extrém ta cena 🙂
Pokud inzerát nekecá, tak něco pro hokejové fanoušky: http://auto.bazos.cz/inzerat/25498961/SKODA-110-R-IVAN-HLINKA-.php