a je to tu ... skoro po roce i video s pohyblivými obrázky 🙂





http://www.youtube.com/watch?v=q5iWH_Q0YRQ&feature=share
hej hola, oslovili mne z internetového portálu www.osvedsku.cz jestli jim tam nepridám povídání o naší cestě, tak jsem neváhala a zavzpomínala na letní dobrodrůžo ... chcete-li si přečíst, jak se nám jelo Švédskem, tak kuk sem: http://www.osvedsku.cz/video-expedice-scandinavia-2013-aneb-starickou-skodovkou-za-krasami-severu/
No nepovidej, vy jste jeli cim? Skoda, uz mi psalo vice lidi, i tech, co tam ziji, ze je velka skoda, ze jsme se nepotkali ... No skoda, byla by to dobra nahoda ... My pojedeme urcite znovu, tentokrat prave vice na sever ... A urcite opet Slunetem, jako fakt parada!
No jakto že jsme se nepotkali ???? Jeli jsme ve stejnou dobu prakticky proti Vám.... V pátek 5.7. Jsme se v 23:59 vylodili v Kristiansandu a pokračovali na severozápad přes Egersund Bergen až nahoru přes Atlantic Road do Kristiansundu, odtud přes Andalsness, Lillehammer, Oslo, Goetteborg Malmo Kodaň Odensee a po cestě všechny možé norské divy, trolí stezka, Geiranger , np Folgefonna, ledovce Briksdal, Nigard, výstup na 2068 m/n m Fanaaraken Vestkapp Lindness .... Nádhera, kdybych sledoval palubní deník někde jsme se urkitě potkali. Každopádně smekám před výkony Slůněte včetně jeho osádky a přeji další tisíce expedičních kilometrů bez nehod a závad .......
Taky jsem četl, fotovideo viděl a těším se na další informace.
Luci velikánská gratulace k úspěšně absolvované cestě a hluboká poklona za to, co všechno už jsi s tím autem dokázala.





Deník jest přečtený a těším se na nějaké osobní povídání.
Diky diky 🙂 ... bylo to super a priznam se, navrat do reality je horsi nez jsem si predstavovala ... v myslenkach jsem furt na severu 🙂 ... slune jelo paradne, zajelo se tak, jako nikdy, jako klobouk az na zem pred tim uzasnym autem ... pohodlne svezeni, super otevri okno klimatizace, vyletni tempo ... uz se tesim na nejakou dalsi vypravu ... jinak denik jeste dopisu, celkove statistiky, mapy, fotky a videa ... ale potrebuju cas ... ted je to potreba vstrebat 😉
Ahoj,





deník jsme bedlivě a se zájmem četli, vítejte doma. Sluně, škoda 100, jak jinak nezklamala, paráda.





Těším se na přednášku nejen s Hauglandem a s |Hrdličkou a i na tu vaší z cesty 🙂
Taky přeji šťastnou cestu a těším se na počtení!
štastnou cestu a at vám vyjde počasí ! na deník jsem zvědavý.





vlajku dej jinam za tu cestu ti odře lak na střeše a konce se roztrhají...(nejlépe do folie a za gumicuk na zahrádce...)
Drzim palce at SLUNE slape jako "svycarske hodinky",denik budu sledovat tak psat a fotit prosim 🙂
Šťastnú cestu...
Tak už je to tady, dneska vyrážíme ... start je naplánován na 16:00 .. tak nám držte palce a budete-li chtít vědět, jak se nám vede, sledujte palubní deník výpravy:





http://algi-dori.wbs.cz/Palubni-denik.html





Slůně je připraveno, teď ještě dobalit pár věcí a hurá na cestu 🙂 Mějte se tu 😉