Dotaz - abraziva
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
dejvV
15. červenec 2013
bud mají už napytlovaný (nejdražšší), nebo přijet je svými pytly a lopatou a sám si napytlovat a pak klasicky s autem na váhu. tak jsme to udělali my.
Nebo s vozejkem.
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
15. červenec 2013
křemičitý písek
pískovna Provodín,
http://www.pisky.cz/index1.htm
Líbí se
Link
Odpovědět
s.d.gotrek
15. červenec 2013
RST: že by tady:
http://eshop.abrasiv.cz/tryskani/tryskaci-materialy/prirodni-granat/tryskaci-material-prirodni-granat-80-mesh?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=Aktivita-zakaznika&utm_campaign=zbozi
???
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
15. červenec 2013
Kupoval jsem 25kg za cca 120 Kč. Musím si někde vybavit, odkud to bylo. Někde mezi MB a Turnovem, křemičitý písek, nabízí různé velikosti zrna.
Líbí se
Link
Odpovědět
s.d.gotrek
15. červenec 2013
Ahoj, mám dotaz - máte někdo rozumný zdroj abrazivních materiálů na pískování? Zatím co jsem viděl tak v 25kg pytli cena okolo 15,-/kg v malých balení "hobby značek" třeba taky 10x více 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
15. červenec 2013