Neobyčejné příběhy jsou zpět - 130 LR

Tak jsem byl a opět nebylo čeho litovat... Byla to přednáška, která je rozhodně mezi top 5. Sešli se jezdci, co s LR jezdili, Kvaizar, Křeček, Sibera, Haugland, ale třeba i Samohýl, co jezdil okruhy v Německu, mechanici atd. Přednášel pan Kotek, co s Kvaizarem jezdil coby spolujezdec. Prostě paráda...


K tomu vystavený 3 auta, Siberovo a Hauglandovo soutěžní, k tomu okruhová 130LR/H (Samohýl, Oberemann).

btw, nevidím důvod takový akce přenášet on-line. Za mě je pozitivní už jen to, že je vstup zdarma. Takže stačí zvednout zadek a laskavě ho přemístit na místo, kde se děje, co mě zajímá. Když se jede např. Barum rallye, taky se musím zvednout a dojet do Zlína... A buď chci, nechi, můžu, nebo nemůžu. Včera byli v Praze Deep Purple a taky to nepřenášeli on-line...
Tak ona to škodovka dokonce zakázala. Tak ať si s dovolením políbí...
Souhlasím s Čapounem. Dnes to dokáže streamovat každý mobil.
To mně dost mrzí že se to nevysílá online. Koukal jsem třeba na záznamy na Garáž.cz viz třeba https://www.youtube.com/watch?v=C4quuUFSbvI a bylo to príma pro nás co to mají bez šance se tam dostat.
jo a PS ... přednáška nebude vysílána online ...
23. 5. 2017 NEOBYČEJNÉ PŘÍBĚHY: ŠKODA 130 LR

ŠKODA Muzeum uvádí volné pokračování oblíbeného přednáškového cyklu z historie automobilky.


„eLeRo“ - stotřicítka nové generace pro skupinu B. Na tratě soutěží vyjela v roce 1985 s ambicí navázat na úspěchy své předchůdkyně 130 RS.


Na éru nových soutěžních vozů v polovině 80. let minulého století zavzpomíná Jiří Kotek – tehdejší vedoucí oddělení motorsportu, a jezdci zvučných jmen z rychlých posádek.

Sál L&K Forum, od 17.30 hod.


Vstupné zdarma.

Jo a přijede i Haugland!!!!