DVD ZE ZIMNÍHO HUNDERT SLETU

Tak jsem to zkouknul a mám pocit, že bychom Petra měli jmenovat oficiálním producentem, kameramanem, režisérem, dramaturgem, střihačem a zvukařem všech našich akcí.


Moc hezká prácička.
Tak mám také zkouknuto, Petře ještě jednou díky. Je to bóžový. U dobové reklamy jsem skoro zamačkával slzu 🙂
Tak Péťo, dnes to dorazilo, čtyřletá Pepča to se mnou zkoukla místo večerníčku a výborný!!!


Černobílák úplně boží, opožděně veřejně děkuji za umístění do hlavní role rejžo 😀 Čekal jsem na svou životní roli trpělivě v ústraní zájmu filmových producentů celých 34 let, ale stálo to za to 😀DD
Z nějakého důvodu se mi sešlo pramálo objednávek. Nechce se mi věřit, že by nikdo neměl zájem.... i když kdo ví..





Nicméně ještě jednou:





Pro všechny, kteří se zúčastnili prvního zimního sletu škodovek v Mladé Boleslavi 10.února 2007, i pro ty, co tam nebyli, zkrátka pro všechny, kteří budou mít zájem, mám k dispozici DVD s cca půlhodinovým filmem z této akce.





Objednávky pište na mail houska@dobrovice.cz





Uveďte prosím, celé jméno, adresu, způsob platby a počet ks.





Cena je 100,- Kč. Standartně bude k dvd přiložena vyplněná složenka. Pokud by někdo preferoval platbu převodem z účtu, v odpovědi zašlu číslo účtu a variabilní symbol





Objednávky psané sem do diskuze nebudu brát na zřetel. Pouze ty, jež dorazí na uvedený mail.
Protože nikdo není dokonalý a já teprve ne, ještě si dovolím doplnit. Do objednávky sdělte prosím, jaký typ platby upřednostňujete.





Standartně přiložím k placce vyplněnou složenku. Pokud někdo preferujete platbu příkazem, prosím oznamte mi to s objednávkou a já v odpovědi zašlu č. účtu a var. symbol.





Děkuji
Jo jo, wobjednávka wodeslána 😉
No to je super! Hned jak to bude možný, tak se pro něj zastavim...😉
Pro všechny, kteří se zúčastnili prvního zimního sletu škodovek v Mladé Boleslavi 10.února 2007, i pro ty, co tam nebyli, zkrátka pro všechny, kteří budou mít zájem, mám k dispozici DVD s cca půlhodinovým filmem z této akce.





Objednávky pište na mail houska@dobrovice.cz





Uveďte prosím, celé jméno, adresu a počet ks.





Cena je 100,- Kč





Objednávky psané sem do diskuze nebudu brát na zřetel. Pouze ty, jež dorazí na uvedený mail.