Aha, no myslel jsem, že chceš auto otestovat na republiku...
Pro třídu V 3 Š stačí kopie bez razítka (mám to ověřené od hlavního techn.komisaře). Proto bych nerad platil FASu něco co nemusím.
Tak musíš zajít do Opletalky-Praha 1 na FAS a rovnou si kup ročenku, tam si přečteš, že potřebuješ buď originální listy s perforací, nebo kopie opatřené originálnim razítkem FAS, které koupíš na témže místě.
Dík za odpověďi, já potřebuju tu poslední k doložení při testování.
Mám homologaci 1674.
má tátomechanyk 🙂 aspoň mi to říkal 🙂
Nemá někdo kopie homologačních listů Š 120 S č.1675?