Jak upravit karbec EDSR Schwejku nebo ?

DDSR mali filter, trochu naklonený, kvoli výške kaburátora. Dá sa avšak upraviť na DDSR aj filter z EDSR.
chcu se jen ujistit, dám na DDSR obyč filtrbox, nebo musí být nějaký nižší, když je karbec vyšší? Do eRka by to mohlo vejít, nééé? 🙂
Green: Ale DDSR je na to vhodnejší. Má lepšie vedené kanaliky prechodu a tak. Preto je aj vyšší.
Chci nový a DDSR nemůžu sehnat🙁 A tohle je jediné, co se jsem sehnal🙂
To potom tam daj DDSR, a môžeš laborovať a skúšať.
Pokud máš možnost si ho nechat vyrobit tak ať ho udělají s vyměnitelnými difuzory,plus sadu difuzorů o různých průměrech a můžeš laborovat a zkoušet.
Počítal jsem difuzory podle Davesova vzorce a vychází mi to 29mm průměr difuzoru, ale je to na Webry kde jsou stejný difuzory a co když např. SEDR má I.st.20 a II.st. má 24mm, tak vůbec nevím.


Jo a ten karbec mi bude dělat člověk přímo v Jikovu, který mi ho vyrobí dle mého přání. Poradte někdo prosím🙂 Předem děkuju moooooc.........
Já bych i hledal, ale ten co mě to bude dělat tak po mě chce buď výkon motoru a nebo jaký chci velikosti klapek, difuzorů, trysek. Ale já jsem teď motor dodělal a doupravil takže ještě nejel🙂


A odpověz mu🙁
Proč nehledaš radu tam, kde Ti to budou vyrabet? Jinak inspiraci pro vypocty hledej v knizkach treba: Karburatory os. vozidel ze 70. let (nevim z hlavy presny nazev) apod.
Daves měl někde na škodateamu pojednání na téma výpočtu difuzorů pro různé motory, Zkus kouknou tam ;O)
Čauwesz pánové mám prosbu možná spíš asi na Schwejka, mám možnost si nechat vyrobit karbec EDSR nový na zakázku, jak chci velké difuzory klapky atd., ale zpátky k dotazu můj motor Š110R je upraven: Písty origo jen druhý výbrus vrtání 72,5mm, Hlava-větší ventily ze Š130, lehce upravené spalováky, zvětšené kanály + slícované potrubí výfuk sání k hlavě, vše leštěné, Vačka cca 280, odlehčen setrvačník + řemenice, Filtr King Dragon. Prosba je taková kolik přibližně na takto upravený motor si nechat udělat průměr klapky na I. a II. stupni průměr difuzorů jak v nejužším místě tak v širším na I. a II. stupni. Vím, že to je dost hloupá otázka, ale já jen jestli by jste někdo nevěděl jestli se to nedá nějak aspoň přibližně vypočítat? 🙂 Nebo aspoň jaký by mohl mít takto upravený motor výkon přibližně. Děkuji za jakékoliv odpovědi. Honza gReen eRko