KILO DVEŘE
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Lord-Dj Free
13. červen 2007
pardon já to myslel tak jestli někdo neví a jakej je problém sehnat kilo dveře k řidičoj new já zatim žádné nesehnal 🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
13. červen 2007
Jo jo, za dva černé body zmenšujeme obrázky ve článku a za tři mu schválně do textu nasekáme hrubki 😀DD
Tome jinak nový dveře na kilo nemám, obrať se na Karshu, ten v tom podniká 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
13. červen 2007
a ten černý bod je co ?...to je žlutá karta ? :O) no a pokud to byla červená tak by to mělo zmizet 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Petkar
13. červen 2007
Od čeho je inzerce? Máš černý bod...
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
12. červen 2007
Hoj lidi sháním dveře řidiče na kilo fungl nové nemáte někdo? kuju předem
Líbí se
Link
Odpovědět
13. červen 2007