výfuk na felicii 1961
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
1000_valec
19. červen 2007
Dekuji panum 🙂)))
Líbí se
Link
Odpovědět
PetrH
19. červen 2007
Zkus www.pragos.cz , resp.
http://www.pragos.cz/veterani/clanek1.php3?id=78&katcis=32&lang=cz&😜HPSESSID=748c061f602af9caa265807f10c0ec6c
pan Vaněček by ho měl mít skladem.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
19. červen 2007
Zkus se zeptat Lédra, ten vede všechno od Feldy až po eRka, kontak na něj tady někde je.
Líbí se
Link
Odpovědět
1000_valec
19. červen 2007
Ahoj hanim vyfuk na felicic z 1961ho roku, je to nadherna sportka, prave probihaji posledni dokoncovaci renovovacni prace, motor si prede pekne ale bohuzel vyfuk byl jiz v tak katastrofalnim stavu ze se nedal zachranit ani pouzit. nabidnete
Líbí se
Link
Odpovědět
19. červen 2007