Dekuji panum 🙂)))
Zkus se zeptat Lédra, ten vede všechno od Feldy až po eRka, kontak na něj tady někde je.
Ahoj hanim vyfuk na felicic z 1961ho roku, je to nadherna sportka, prave probihaji posledni dokoncovaci renovovacni prace, motor si prede pekne ale bohuzel vyfuk byl jiz v tak katastrofalnim stavu ze se nedal zachranit ani pouzit. nabidnete