Kdo poradí? :(
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Eminem
18. červenec 2007
😀 Díky, kdybych já taky uměl číst, že?
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
18. červenec 2007
Petkar: IE nepoužívám a používám Mozila Firefox a když chci vložit foto tak to taky nejde. Tak jsem napsal asi špatně, ale v Total commanderu to jde v poho. Pokud je člověk samo sebou šikovnej a nastaví si to
Líbí se
Link
Odpovědět
Petkar
18. červenec 2007
JT: to byla radahodná mistra😀 Předpokládá totiž, že když má Total Commandera, automaticky s ním umí a má ho zkonfigurovaného...
Předně máš tam špatně uživatelské jméno.
Správně má být: upload.skoda110r.cz.
Heslo je: upload
Další věc je, že nepíšeš, kde ti to dělá, může být, že jsou určité restrikce, které na FTP server z vaší sítě nepustí...
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
18. červenec 2007
Máš total Commander???? pokud ano není co řešit
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
18. červenec 2007
Nevím co s tím, jakmile chci uploudovat fotky , tak mi to na IE hodí tohle a na FF mi to píše "530 Login authentication failed" Co s tím?
Líbí se
Link
Odpovědět
18. červenec 2007