😀 Díky, kdybych já taky uměl číst, že?
Petkar: IE nepoužívám a používám Mozila Firefox a když chci vložit foto tak to taky nejde. Tak jsem napsal asi špatně, ale v Total commanderu to jde v poho. Pokud je člověk samo sebou šikovnej a nastaví si to
JT: to byla radahodná mistra😀 Předpokládá totiž, že když má Total Commandera, automaticky s ním umí a má ho zkonfigurovaného...





Předně máš tam špatně uživatelské jméno.


Správně má být: upload.skoda110r.cz.


Heslo je: upload





Další věc je, že nepíšeš, kde ti to dělá, může být, že jsou určité restrikce, které na FTP server z vaší sítě nepustí...
Máš total Commander???? pokud ano není co řešit
Nevím co s tím, jakmile chci uploudovat fotky , tak mi to na IE hodí tohle a na FF mi to píše "530 Login authentication failed" Co s tím?