Konkrétně erka jsem viděl renovovaný v CarPro Chocenice, což je kousek za Plzní.. Výsledek ok, ale nevím za jakou cenu, takže to ber jen jako tip, ne doporučení (za velkej ranec peněz ti zrenovuje auto kdejakej cip).
Zkušenost přímo ne, nicméně se znám s majitelem http://www.renovace-veteranu.cz/ a myslím, že můžu prozradit, že na autech pracují lidé z původního pmautosportu a další. Práci myslím odvádí velmi dobrou. Nicméně on se třeba majitel ukáže sám🙂)).
15. listopad 2011