Historické video
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
1. březen 2012
Mě na dvoustovku sedí klasické, že je tak ošklivá, až je krásná. Auto s ďábelským charisma.
Líbí se
Link
Odpovědět
kpt.Budha
1. březen 2012
Stejně je ta dvoustovka nejhezčí eRko 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
1. březen 2012
Takže ne fotomontáž, dokonce videomontáž 😀.
Moc hezké záběry.
Líbí se
Link
Odpovědět
Max
1. březen 2012
Záběry jsou to moc hezké a některé i dost známé.Dávám to sem hlavně pro to že se tu kdysi vedla bouřlivá debata zda fotografie kdy asi 20 lidí stálo na eRku jako diváci je podvrh či nikoli no a zde je to dokonce nafilmované.
http://www.youtube.com/watch?v=HsCC2prSUAk&feature=related
Líbí se
Link
Odpovědět
1. březen 2012