Mě na dvoustovku sedí klasické, že je tak ošklivá, až je krásná. Auto s ďábelským charisma.
Stejně je ta dvoustovka nejhezčí eRko 🙂
Takže ne fotomontáž, dokonce videomontáž 😀.





Moc hezké záběry.
Záběry jsou to moc hezké a některé i dost známé.Dávám to sem hlavně pro to že se tu kdysi vedla bouřlivá debata zda fotografie kdy asi 20 lidí stálo na eRku jako diváci je podvrh či nikoli no a zde je to dokonce nafilmované.





http://www.youtube.com/watch?v=HsCC2prSUAk&feature=related