Kdysi to byla jedna ze schválených přestaveb, existoval k tomu i pokyn škoda auto, jak to provést. Je to někde zdokumentováno i v Džonově článku.


M nápravy na eRku mám a na STK jsem za 10 let neměl problém. A tím myslím opravdu legální projití STK. To vše za předpokladu použití přední nápravy s maticí a vzadu mokré nohavice. Hřeben a vlečka už problém je.
Prosím, nevíte někdo,jestli je na erko legálně povolené použití širokých M náprav? Prostě jestli to projde STK?