Kamarád pořádá 23.6.2012 vesnickou pouť a požádal mě,


jestli neznám někodo se starýma škodovkama, chtěl by tam ( Veselá u Mnichova Hradiště) obnovit tradici poutí a přidat k tomu výstavu škodovek "veteránů", tak kdo by jste měl zájem si nechat auto jeden den očumovat,


pište na email: lado.k@seznam.cz a nebo tel: 723 849642





Jde mu o jeden dva kusy od každého druhu - Felicie, Octavie, 1000,100,110r,120,130,


když jich bude více, tím lépe, je to první ročník,


takže něco extra bych nečekal. Pro vystovatele se snad


sežene nějaký ten Birel jako present.





Laďo