Kamarád pořádá 23.6.2012 vesnickou pouť a požádal mě,
jestli neznám někodo se starýma škodovkama, chtěl by tam ( Veselá u Mnichova Hradiště) obnovit tradici poutí a přidat k tomu výstavu škodovek "veteránů", tak kdo by jste měl zájem si nechat auto jeden den očumovat,
pište na email: lado.k@seznam.cz a nebo tel: 723 849642
Jde mu o jeden dva kusy od každého druhu - Felicie, Octavie, 1000,100,110r,120,130,
když jich bude více, tím lépe, je to první ročník,
takže něco extra bych nečekal. Pro vystovatele se snad
13. červen 2012