Ahoj, omlouvám se, že příspěvek není k R-ku, ale dostala se ke mě nabídka na FELICII. Protože by to mohlo někoho z Vás oslovit, dovoluji si to vložit sem. Kamarádce mojí mámy umřel muž a ona se chce zbavit FELICIE co má v garáži. Je to krátká verze, rok 1996, ta silnější 1,3. Hlavně ale auto nemá ještě najeto ani 60.000 kilometrů. V životě nejelo v zimě a snad ani nezmoklo. 🙂. Neuvěřitelný stav. Paní si, podle dědického řízení, představuje cenu někde kolem 25,000 Kč. Tak kbyby to někoho náhodou zaujmulo, ozvěte se. Je to v Praze.
4. prosinec 2012