Ukradená Ponorka VW T1!!!
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
4. leden 2013
Tak aspoň, že tak. Taky mi mail přišel...
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
4. leden 2013
Tak se Ponorka už naštěstí našla 😉 Sice prej vykradená, ale je 🙂
Kdyžtak tento příspěvek smažte 😉
Díky moc 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
4. leden 2013
Všem se omlouvám za spam, kterej není škodováckej, ale kámošovo známýmu ukradli T1čku 🙁 Tak to zkouším i touto cestou, přeci jen máme v lásce starý auta 😉
Všem díky 😉
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=16005
Líbí se
Link
Odpovědět
4. leden 2013