Ukradená Ponorka VW T1!!!

Tak aspoň, že tak. Taky mi mail přišel...
Tak se Ponorka už naštěstí našla 😉 Sice prej vykradená, ale je 🙂


Kdyžtak tento příspěvek smažte 😉





Díky moc 🙂
Všem se omlouvám za spam, kterej není škodováckej, ale kámošovo známýmu ukradli T1čku 🙁 Tak to zkouším i touto cestou, přeci jen máme v lásce starý auta 😉


Všem díky 😉





http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=16005