Taky mam na garáži historickej artefakt, přestože jde o klasickou betonku... No a co? 😀
Šlo o podružný měřič.
To je ale problém ČEZu a ne uživatelů garáží....


Pakliže ovšem nešlo o podružné měření ve vlastnictví uživatele garáže
To mi připomnělo, jak se při revizi elektřiny v garážích zjistilo, že tam někteří experti mají elektroměry z r. 1927! Garáže přitom pocházejí ze 70.let.
Tomu sa hovorí nadšenec pre značku. Inak povedané proste pacient 🙂
Když gáráž se starou škodou,tak jedině jistič škoda