jistič
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
11. únor 2013
Taky mam na garáži historickej artefakt, přestože jde o klasickou betonku... No a co? 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
11. únor 2013
Šlo o podružný měřič.
Líbí se
Link
Odpovědět
Danda
11. únor 2013
To je ale problém ČEZu a ne uživatelů garáží....
Pakliže ovšem nešlo o podružné měření ve vlastnictví uživatele garáže
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
10. únor 2013
To mi připomnělo, jak se při revizi elektřiny v garážích zjistilo, že tam někteří experti mají elektroměry z r. 1927! Garáže přitom pocházejí ze 70.let.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferdo mravec
10. únor 2013
Tomu sa hovorí nadšenec pre značku. Inak povedané proste pacient 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
10. únor 2013
Když gáráž se starou škodou,tak jedině jistič škoda
Líbí se
Link
Odpovědět
11. únor 2013