Já se řídil radou Davese a fungovalo to. Dokonce mi napsali dopis, kde se hrozně omlouvají a zprošťují mě povinnosti platit. Ještě předtím jsem se dokopal ke zrušení onoho automobilu s pomocí čestného prohlášení. Paní na inspektorátu se teda tvářila nadmíru kysele, ale auto zrušila.
Hele já to udělal po svý poslal jsem jim doporučený dopis s dodejkou a několika origo přílohami včetně doložení propadlé STK a důvoem proč nelze vozidlo užívat a už asi půl roku nic. Tak čekám...




Jinak ta stránka je zajímavá... http://www.stopckp.cz/co-je-ceska-kancelar-pojistitelu-a-na-co-ma-narok/
Já svůj boj sice vyhrál a doufám, že i všichni co se se mnou radili o postupu. Ale tady je další info z jiné ruky.





http://ekonomika.idnes.cz/povinne-ruceni-za-nepojizdny-vuz-platit-nemusite-sezente-svedka-pya-/ekonomika.aspx?c=A130514_203143_ekonomika_brm





Díky Gotrekovi za echo 🙂