bud mají už napytlovaný (nejdražšší), nebo přijet je svými pytly a lopatou a sám si napytlovat a pak klasicky s autem na váhu. tak jsme to udělali my.





Nebo s vozejkem.
křemičitý písek





pískovna Provodín, http://www.pisky.cz/index1.htm
Kupoval jsem 25kg za cca 120 Kč. Musím si někde vybavit, odkud to bylo. Někde mezi MB a Turnovem, křemičitý písek, nabízí různé velikosti zrna.
Ahoj, mám dotaz - máte někdo rozumný zdroj abrazivních materiálů na pískování? Zatím co jsem viděl tak v 25kg pytli cena okolo 15,-/kg v malých balení "hobby značek" třeba taky 10x více 😉