Tak ten brok je boží. 🙂


Autoškola je známá, ale taky výborná 😉.
a tady je stovečka v autoškole


http://www.youtube.com/watch?v=XFA0sguZF7c
Pemětníci asi znají,ale já to viděl dnes poprvé.


http://www.youtube.com/watch?v=ywmS8sTnrak