No, na Petkarovu výzvu uspořádat volant párty koukám samej zájemce, tak vás snad trochu navnadím 😉





Nordschleife s Renaultem Alpine - hra GT Legends dnes odpoledne.





http://www.youtube.com/watch?v=241BhUdRRDo
Tak tak, dobře bylo, pivo se pilo, kde nepřišel o zábavu přišel 🙂
Abych to tu uzavřel. Sešli jsme se čtyři, já se ženou, dragoun a Kloggie. Pěkně jsme si pokecali, pivko výborné (když jsem chytnul slinu, tak jste mě opravili že není půl desáté, ale půl dvanácté a že se jde domů 🙂
Taky tam na osmou mířím 🙂
budeme tam se ženou vod osmi
Jo a rezervace je tam na jméno SOMMER.
Od 18:00 to mělo být původně. Zkuste si něco v pátek týden před Vánocema zarezervovat. Jestli se to někomu nelíbí, tak mi to ani moc líto není a je mi to vcelku jedno 😀 Kdo chce příjde, kdo ne, tak se uvidíme někde jinde🙂 Peace.
Davísku, ano, muzeme se sejit uplne vsichni, jindy, jinde... 🙂
Já přijedu pokud budu mít kde přespat...
Já bych taky šel dřív, ale rezervace je až od 20:00, protože dřív prostě bylo plno. Takhle před vánocema je to s místem v hospodách bída.
Šestá by byla lepší, ale pokud tam máme sedět jen my čtyři, tak to se můžem sejít i jinde 😀





Uvidím ještě podle okolností v pátek. Teď před vánocema je blázinec.
Davísku, uvažuji žebych šel i se ženou, od 17/18, přijdte také.
Když to je samej extrém, nejdřív v 16:00 a teď ve 20:00 😀





Ve čtyři ještě trčím v práci a v osm už jsem doma 😉
Podle FB zatím nic moc - a stejně to jsou jména, která mi nic neříkají, ale jestli chceš, tak je sem klidně vypíšu:





- Adam Vodrážka


- Misa Nedeljkovic


- Petr Sommer


- má maličkost





a dalších 14 jako "možná se zúčastní", což většinou bývá spíš ne než ano 🙂
dragoune, kdo všechno je přihlášen ?
Už je zarezervováno, viz FB - Pivovar u Bulovky, pátek, 20:00. Pokud tu je někdo kdo chce dorazit a FB nemá, ať se ozve 🙂
no výborně, tak zavolej na Bulovku, k Rychtrům, ne do špitálu 🙂 zarezervuj, na FB napiš jak to je a je to.
Dle FB to vypadá na Bulovku, ale organizace se nám zatím nějak nedaří mám pocit 😕
tak co bude něco ? někde ?
Oboje (pivovar i hospoda) vypadají dobře...
Gotreku U Bansethů mimo plzne cepují hlavně pivo z pivovar Bašta co je naproti.





dle stránek by se mělo dát posedet přímo v pivovarské hospudce ?





http://www.ubansethu.cz/cz/pivovar/
a co sousedský pivovar u Bansethů? Výborný podnik!!!


http://www.ubansethu.cz/cz/kalendar-akci/
Tak tedy, jsou tu dvě možnosti. Jiný termín, místo konání stejné. Nebo jiné místo a termín zůstane stejný.


Jak navrhl kolega:


http://www.pivovarubulovky.cz/


Já navrhuji toto:


http://www.pivovarskydvur.cz/
Tak to jsem si fakt nevšiml, omlouvám se - hledám něco jinýho.
Ano, U Richtru je také fajn, pivo a jídlo dražšší.
Pokud už jsme u těch pivovarů, tak další možné místo je PUB - Pivovar u Bulovky: http://www.pivovarubulovky.cz/ - vypada to na sestersky podnik. Ale byva tam vetsinou hodne hlučno, sotva slyšet slova... ale pivo i jídlo dobré.
Rozumím tomu správně že dotyčný Petr Sommer, založil setkání na FB aniž by si to v jihomestskémpivoru ověřil, že mají volno, případně zarezervoval stůl ?





Nicméně místo je to hezké, takže návrh na jiný termím ?








https://www.facebook.com/events/472469592805303/





Petr Sommer created the event,23 hours ago





14.12 mají celý den zavřeno





http://www.jihomestskypivovar.cz/kontakty/
Dle linku na restaurant mají 14.12. celý den zavřeno, jak to tedy je?


http://www.jihomestskypivovar.cz/kontakty/
https://www.facebook.com/events/472469592805303/





Bohužel, tento termín mám už jinou akci...
OK, 14.2. 2012, od 16:00? 17:00 ?
Počítám s tím, jen na tu akci na fcb mi někdo prosím pošlete link (protože příslušné propojení asi na fcb v tuhle chvíli neexistuje).
OK, tak 14.2.2012 sraz v Jihoměstském pivovaru 🙂) Ještě to dám na FB. Na rezervaci bude stačit 10 míst, ono se víc lidí nesejde, budu rád, když tam budu sám 😀
14.12. je i pro mě OK.
RC párty nejde, ta autíčka jezdí na jedné frekvenci, která nejde měnit. Takže by to byl jeden velký masakr.





Snažil jsem se sehnat podvozky MINIZ, s digitálním ovládáním 2.4GHz, kde kanál jde libovolně navolit - může jezdit až 100 aut. Ten podvozek už je na velmi slušné úrovni i pro začátky v profi třídě. Dostal jsem se přímo k výrobci v číně, který by mi je poslal lodí a domluvil jsem slušnou cenu.





Jenže by to prodražilo model o dalších 700Kč, což je mimochodem zlomek ceny, za kterou se MINIZ prodávají u nás. Problém je, že všichni by chtěli model za pět stovek, aby svítil, blikal a nejlíp i lítal.





A mně to prostě za ty nervy už nestojí, radši se na to vykašlu a užiju volný čas - dokud to jde.





Lepší je volant párty, doporučuji simulátor LFS. A při troše snahy bych do něj našel i to RSo.
pátek 14.12 můžeme
Jj, jsem taky pro jižák, taky jsem tam nebyl a vypadá to dobře.


Já zase nemůžu 14.12 a 21.12. a 15 - 16 jsem v německu na nákupech. Tak jedině toho 14.12, že bych si to přehodil. Kdo tedy může v pátek 14.12?
7.12. bohuzel nemuzeme
jestli to bude 7.12. snad bych dorazil... budu slamenný vdovec🙂
Proti Jižáku taky nic nenamítám, nikdy jsem tam nebyl, rád poznám 🙂
los v solu bude chtít určitě rezervaci, do boxu se moc lidí nevleze.





navrhuji toto :





http://www.jihomestskypivovar.cz/
Hospoda klidně, ale spíš asi U Černého Vola než Big Lebowski (záleží na počtu účastníků, ale u vola asi bude víc místa). Já rád chodím i sem: http://losvoslu.cz/
Navrhuju pátek, 7.12.12. Hospoda U Černého Vola na Hradčanech, nebo nějaký jiný pub🙂 ANEBO - http://biglebowski.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=45
není špatný nápad na vánoční hospodu, Volant/RC párty po vánocích





🙂





a nebo taky nikdy, můžeme zůstat u slov a k činům ani nedojít, jak tak v čechách bývá zvykem...
Já klidně, akorát nevím kdy🙁





Mám doma rozkopaný barák... na Vánoce jedeme za rodičema na Slovensko... a vůbec, vždyť to znáte...😀
A co vánoční hospoda bude ?





Kdo byste měl čas a chut zajít na pivo do hospody v praze ? nebo jinde ?
A škůdky na dálkové ovládání od Davíska máte ? Volant/RC párty ?
Jo, tak to bych zajel - jako pred 6-ti lety 🙂





S.
Co takhle po Novém roce opět volantpárty?
Volant stále mám, ale naposled jsem jej vytáhl naposledy nevím kdy. Asi tak před 2-3 lety možná. Naposled jsem s tím zkoušel jezdit Traktor Zetor simulátor, ale nějak mi tak hra funguje prapodivně. Chybu ovšem nemá Mercedes Truck racing. S tím jsem se vyblbul dosytosti.