1203 můžeš mit i fungl novou, bo od slováků celou výrobu koupil Ocelot auto. viz. http://www.s1203.cz/ V Běchovicích sem v bazaru viděl r.v. 2005 za cca 50kkč
Že by po skoda110r, favowebu, skoda100 vznikl další troskaweb?
Zrovna před dvěma dny jsem viděl nějakou novější 1203 - TAZ 1500, dokonce s katalyzátorem (?) a 135/136 přístrojovým štítem. Byla v docela dobrém stavu, i když taky hnila.
Sem tam se o 1203kách mluví, ale proč jí nikdo z bandy nemá? To mě zaráží, cena je obvykle příznivá, díly dotupné, mechanika logická a intuitivní, užitná hodnota obrovská a přesto nikdo nic...
Jo takovýho pohřebáka sehnat, starý model s klikama ven, v luxusnim stavu, to by bylo. Sladké pomyšlení... Naškrobil bych si záclonky, přeleštil chromy, to by bylo...
Výska: Můj sen je souprava 1203ka, podvál a na něm erko. Krásná souprava na sraz. 1203ka samozřejmě se záclonkama a kempingovou úpravou.
Sanitky a pohrabaky behaju stale ,teda aspon u nas.
numero duo
Dovolil bych takovej odlehčenej off topic. Rád bych se zamyslel na tím kam se poděly 1203ky z našich ulic a proč je o nich tolik žalostně málo informací na netu a vůbec obecně.





Pojďme se společně zamyslet nad jedním z pilířů čekého automobilismu a dopřát mu alespoň vituální zmrtvýchvstání. Vždyť němci mají brouka a busíka. My máme kilo a 1203ku a přesto si těchto symbolů doby nedokážeme vážit a těšit se z jejich přítomnosti.





A já se ptám jak je tohle možné??