Je to hrozny, ale zivot jde dal 🙂Ze se ptam,na co onemocnela ? ;-D
Hele lumpe a co Chorvatsko litrem? Jak jste dopadli?
Se zármutkem v srdci Vám oznamuji že nás po krátké nemoci opustil motor 1300ccm. Za pozůstalé S.D.Gotrek a Olejovka...





...tento objem se asi do Olejovky už nevrátí, a tak je to asi zároveň konec "Škoda 1000MB Hard Industrial".