Parte
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Strana 2 / 2
1
2
Hansi
10. červenec 2007
Je to hrozny, ale zivot jde dal 🙂Ze se ptam,na co onemocnela ? ;-D
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
10. červenec 2007
Hele lumpe a co Chorvatsko litrem? Jak jste dopadli?
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
10. červenec 2007
Se zármutkem v srdci Vám oznamuji že nás po krátké nemoci opustil motor 1300ccm. Za pozůstalé S.D.Gotrek a Olejovka...
...tento objem se asi do Olejovky už nevrátí, a tak je to asi zároveň konec "Škoda 1000MB Hard Industrial".
Líbí se
Link
Odpovědět
10. červenec 2007