Noo,auto je pekny a verim ze bude mit v zahranici uspech.Lupo je auto ktery na bazaru vydrzi tak maximalne tyden a je pryc a cenove se drzi dost vysoko. Prodal jsem tento tyden 2001 najeto 178000 3,5D za 2300 Ecek.
Ono to vypadá, že to na nějaký další evoluci platformy Lupa je postavený. Mmch, Lupo se mi v poslední době líbí čím dál víc a pokud to má nějakýho pokračovatele se slepicí na kapotě k tomu, je to pro mě dost lákavý.
29. září 2011