Noo,auto je pekny a verim ze bude mit v zahranici uspech.Lupo je auto ktery na bazaru vydrzi tak maximalne tyden a je pryc a cenove se drzi dost vysoko. Prodal jsem tento tyden 2001 najeto 178000 3,5D za 2300 Ecek.


Presne tak to bude jednou u Citigo 😉
Půdorysem to nebude.Leckerý podlahový vysavač má atraktivnější design.-)
Ono to vypadá, že to na nějaký další evoluci platformy Lupa je postavený. Mmch, Lupo se mi v poslední době líbí čím dál víc a pokud to má nějakýho pokračovatele se slepicí na kapotě k tomu, je to pro mě dost lákavý.
Tvarově mi to připomíná LUPO, ale co vymyslíš na tak malém půdorysu 🙂
A máme tu novou škodovku:




http://www.skoda-auto.cz/CZE/news/info/news/news/Pages/2011_156_Nova-SKODA-Citigo.aspx<br />







Jsem zvědavej na víc obrázků, ale zatím se mi to celkem líbí.