dejvV: kdybys trošku zkrátil C-sloupek..... možná by Ti to Marty uznal 🙂
hm, tak to bohužel nepřijedeme. zrovne tehle víkend je full. škoda.





Ale jak tak koukám tak jedinej možnej sraz by byl česká skalice a jelikož máte v plánu všichni jet, tak bychom mohli jet také 🙂





Ikdyž škoda že se nemůžeme zůčastnit AOS, no nic uděláme pěší výlet za bábrdlí na staré bělidlo 🙂
A pro zběžnou kontrolu toho, kdo je přihlášen doporučuji kouknout sem:





http://hundertgang.spc-net.cz/zpracovani/2012/
RAdku byla jsem o sest minut rychlejsi 😉 ... a skoda, ze nebudes, ale verim, ze se konecne tady potkame ... tento tyden jsem mela rozlitanej, ostatne jak to vetsinou chodi po dovolene, ale ten pristi vypada hodne nadejne a ozvu se ... jsem tu od utery do patku, takze si myslim, ze st - ct by mohla vyjit, budete-li mit s Hankou cas 😉
Než jsem to dopsal, Lucka byla rychlejší...


Díky za info.
Dobrá, když mi tedy nikdo neporozuměl při pokusu o nějaké nářečí.


Kdy se ta akce tedy vlastně koná?


Já vím mohu si to najít lehce na webu, ale předpokldal jsem, že když tolik lidí plánuje zda přijet či nepřijet, dá sem někdo informaci, kdy to tedy je.





Pro ty, co také nevědí, jsem našel, že to tedy je 10.-12.8.2012





Tím pádem je to pro mě na 95% uzavřeno, ve stejném termínu jsem někde jinde.
HG je letos 10. - 12. srpence
Montáž vzduchotechniky v říši. Když jsem v Saarlouise, těžko budu v Poděbradech, ale brod je ještě daleko...
Jikra: 😀


M8: A co že to děláš?
No... teď to nechci počítat, ale asi je to zatím většina obyvatel starého kontinentu nee ??
Ale prd, jste chytrý, ale jen málo kdo bere výplatu v eurech 😀.
Kubo , já myslím že v tomto případě se m8 opravdu osvobozuje a to především od školy,ale i od eRka když pracuje tak nemá čas vymejšlet věci jako třílistá a šestilistá vrtule ... několiksetkrát řešenej elektrickej větrák...atd. 🙂)))
Já bohužel nedorazím 🙁
..v rámci hesla "arbeit macht frei" ?? To už tu jednou bylo a neosvědčilo se to 😀..
m8 myslíš totální nasazení ???? 🙂
Já doufám, že se ukážu, ale momentálně mi to komplikuje pracovní nasazení...
Já letos stejně jako loni ještě ne 😕.
50/50
A dypa to vlasně je?
Já jedu určitě pátek až neděle...
Na to, že si od února říkáme že se sejdem, když jsi ve středu Čech a ještě jsme se ani neviděli... Na HG se chystám, snad to vyjde.
Hej hola, rok se s rokem sešel, a tak se táži, ikdyž vím, že zatím s velkým předstihem, kdopak z Vás se chystá na HG?





Mě byste tam měli - pokud se nic nepo - vidět již podeváte v řadě za sebou 🙂 ...





Tak pište jak to vidíte, ať vím, na koho se těšit a nebo naopak ne 🙂








PS: Hansi, jak to vidíš se svou účastí? Něco Ti dlužím a ráda bych to vyrovnala 😉