No, jak tak koukám na fotky, ještě že jsem tam nebyl, alkohol a Vaše báječná společnost... to bych dopadnul 😉))
teď jsem přidal i fotky ode mě a Lůcy 😉 http://www.skoda110r.eu/?page=hg12
Foceno jeste pred tvym prijezdem 😉
No to by právě byl ten rozdíl...
Ale 07 taky nejsi 😋
Pokud vím tak v roce 2012 jsem se žádným povinnostem nevěnoval.
Noo Chrobáku, tou dobou jsi se věnoval manželským povinnostem...





Jo a ještě jeden pravidelný účastník chybí. Petr o mnoho přišel.
Sakra kdy jste to fotili??
Minimálně v pravo chybim já a SDG.
Vlasy se zkrátily, kila přibyla ..... 😀
najdi 7 rozdílů ... aneb tak jde čas na HG 😀
Vypublikováno.
M8rinku dobře ty. Spousta moc hezkých fotek.
Článek čeká na publikaci.
Slušnej oddíl 😀
m8: dej cislo uctu 😀 ... 😉
Dej fant 😀
M8: dovolim si nejake pouzit ... dekuji 🙂
OK, to by bylo super, díky moc!
Dragon: připomeň se mně ve čtvrtek navečer na 776041455, mrknu ti po páčkách.
A jejda... no tak alespoň vím o existujícím páru 😉 No jí, líná huba(ruce na klávesnici), holý neštěstí 🙁
Dragon: zes nerekl dive, vcera jsem je mela v ruce, kdyz jsem je vytahovala z auta, ze tam jsou na nic ... ted uz je nesbalim ... uz jsem skoro v podebradech a do Ovy jedu az po srazu ...
Jen rychle zneužiju téma (nevím jestli tu inzerci někdo vůbec čte) - nemáte někdo doma sadu LS páček pod volant (blinkry + světla) které byste mohli obětovat na HG vzít? Klasika a kolíňák nějak nejdou dohromady 😕 Nějaká rozumná odměna je samozřejmost...
Já zatím předpokládám, že v pátek najdu garáž, kde eRko stojí, zjistím stav baterky (od listopadu auto stojí, v březnu na chvíli nastartováno) a i zbytku auta a po úspěšném oživení možná provedu testovací jízdu v sobotu odpoledne do Poděbrad, na chvíli se juknout a pak zase zpět pokračovat v Novobydžovské pouti. Chci to jen projet a otestovat před Martyho srazem a nechci se tam dočkat nemilých překvapení a komplikací. Ale věřím, že auto tak jako v jiných letech bude fungovat.
Taky stále nemám mitfáru, takže pokud by někomu přebýval pasažér tak u mě v kile je volno 🙁 Případně možný i odvoz z Prahy v pátek odpoledne.
Přátelé, HELP!!!





právě jsem se dověděl, že Tátomechanik nepojede, takže jsem se chtěl zeptat, nemáte někde navíc jednoho mitfáru (může jich být i víc, ale ve ShRekovi se vzádu sedí fakt nepohodlně😀)?





Mé požadavky jsou skromné, věk 12+ (kvůli sezení na předním sedadle v erku), ideálně nekuřák zbytek nerozhoduje... 🙂





Nabízím svezení v erku, bloudění a další taškařice, patřící k takovéto akci 🙂
Lucinka: Nové gumy to je hned jiná jízda!





Taky ladím. Doladil jsem náhradní motor, který alespoň po čichu nebere olej. Zato spojka nespínala vůbec, takže spojkový válec dolů a seřizuji vůli na packách s nahozeným motorem 😀 Snad to bude pojízdné.





Všem přeji, abyste si HG užili a aby vás počasí nezlobilo!
Na celý den se asi nedostavím, ale takovéto informace mě jenom utvrzují v tom, že večer chybět nesmím 🙂
Tak Superstroj je komplet připraven.Zatím stojí před domem a zejtra ho uklidím do garáže.Tak v sobotu na HG 🙂
A jéje....





To zas bude akce 😀
Ahoj ... tak je přezuto ... no SAVA ADAPTO nakonec nedorazily, tak jsme přezuli na barum brilantis ... v rozměru 165/70 x 14 ... ptala jsem se tu kluku a tendle rpzmer mi byl doporucen ... protektory jsem nechtela, chtela jsem kvuli zimnimu houskosrazu a trena nenadalym zimnim vyletum celorocni pneu, ale meli problem s dodavkou a ja to chtela stihnout do HG, tak jsou tam letni barumky ... uz cesta ze servisu domu po ostrave byl neskutecny rozdil ... nikdy bych neverila kolik to bude ... auto ma podstatne lepsi jizdni vlastnosti, lepe drzi v zatackach ... parada ... zitra ve 4 vyrazim na cestu do boleslavi do prace a v patek n HG, auto by melo byt pripraveno, tak verim, ze zadna zavada se neukaze 🙂 mejte se a tesime se! PS: Zuzka tam slavi tricet, tak trenujte 😀
Lucinka: a v jakém rozměru ty SAVA ADAPTO dáváš? Protože v originálním 155/80 R14 jsem je nedohledal. Jinak věřím že to poznáš, ja když přezul z OR-6 na "nové" protektory od Vraníka tak jsem měl pocit, že mi vyměnili komplet auto 🙂
Já v pátek získal na ShReka technickou (zase na 2 roky pokoj), v neděli jsem byl u Tátomechanika pro brzdový pedál, neboť po mé úpravě sice měl pedál krátkou dráhu, ale pořádně zašlápnout (jiná geometrie pedálu a jeden by nevěřil, co to udělá...), pak jsem v neděli umyl auto wapkou, naleštil a ...





.... nenastartoval....





utopil jsem zapalování (asi jsem zastříkal ETZ z favorita), ale včera už startovalo, s Džonem jsme asi před 2 týdny vyměnili komplet zapalování - nový rozdělovač (sice made in PRC, ale snad to chvilku bude stačit), nové ETZ, seřídili předstih a auto drží volnoběh a chová se celkem civilizovaně 🙂, uvidíme do kdy...





a už se těším na pátek 😀
Já ladím taky ... hehe ... nejprve jsem se musela vloupat do vlastní garáže, abych vůbec mohla dojet, protože klíče od garáže zůstaly v boleslavi na stole a jet pro ne na otočku 700 km se mi nechtělo ... no a dneska - ortodoxní originalisté mě zastřelí - jdu po 36 letech toho auta přezouvat - OR 36 zustanou v garáži ... na auto budou nasazeny celoroční SAVA ADAPTO ... tak uvidíme, jestli zaznamenám změnu ... no jinak je naladíno, dočepuju benzín a jedu ... velké ladění bude až příští rok před skandinávskou expedicí 🙂 ... jinak dorazíme asi v pátek navečer 🙂
Tak já už mám taky v podstatě na ladíno motoricky Ero šlape naprosto bez problémů včera jsem ještě měnil žárovky v zadních lampách dával nový stěrače no a čeká mě ještě vyměnit olej z převodovky což udělám dneska auto vyluxovat a pořádně naleštit 🙂
Dejvid> já jsem karburátory v octě vařil a ladil tak dlouho až jsem se dostal do fáze, že mám tři kusy, v rámci jejich možností nalazené jak jen to jde - a všechny mají volnoběh +- stejně na prd 🙂 Takže v karburátoru to asi nebude 🙂





Každopádně kilo včera absolvovalo trénink v podobě přesunu České Budějovice -> Praha a nebýt nějaké felicie která mě zbrzdila v kopci za Neveklovem, tak mě ta Laguna co mě naháněla od Týna nad Vltavou naháněla až do Prahy - takže kondice snad dobrá 🙂
Já naladíno mám, pokud přijedu dom, tak sednu a jedu 🙂)).
Tak mě už začaly přípravy. V neděli jsem byl kilčo projet, motal jsem se kolem akce Loukotě a řemeny a když jsem se pak vracel z Nový Paky domu, auto v nižších otáčkách najednou začalo poškubávat a v Ulibicích na kruháči už ani volnoběh nedrželo. U garáže párkrát střelilo z vejfuku, volnoběh neexistoval, nízký otáčky s obtížema. Tak jsem vyhodil katbec s tím, že se podívám, co je kde ucpaný. Hned katastrofickej scénář, že bude bordel v benzínu a kdesi cosi. No a když jsem dal karbec na stůl a šel si pro vercajk, že se do něj kouknu, tak na mě otec volá. Hele a proč si tady vyšrouboval tu zátku? Řikám jakou zátku? No tady ti chybí taková zátka. Tak jsem šáhnul po jinym SEDRu, zašrouboval zátku a bylo po problému. Ono si to totiž na volnoběh sál vzduch zvenku a nemhlo to tudíž držet volnoběh😉Co ostatní, ladíte někdo? 🙂
Tak nakonec asi dorazím, pouze zatím marně sháním nějakého mitfáru.
tak ty bohuzel nevedu, ale jinak v te co nabizim je cisel vic enz dost 😀
Já bych prosil jednu vkladní (obsah už bych nechal na tobě, ale min. 5ciferné číslo by to být mohlo)
Ted me tak napadlo, chcete nekdo jeste dovezt knizku?
Já se letos taky nezůčastním neb jsem bez auta,
My letos nepojedem neboť připravuju auto na novej lak.
Já jedu pá-ne pokud nám teda zase neproprší stan durch 🙂.Dokonce jsem si kvůli tomu i šichtu přehodil-ještě že mám vynikajícího kolegu
Já dorazím na HG určitě se Superstrojem i Ivuškou .Stoprocentně nás čeká sobota ale uvidíme zda pobyt neprodloužíme 🙂
Jirka: jasný, ve fotošopu cokoliv kdykoliv 🙂