Něco podobného jako tady: http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=370





Zdali pak všichni účastníci ještě mají "😜C volant"? A kdy ho vytáhli naposledy?😀
kupme si to všichni a můžeme dělat závody, Nemusíme si ničit naše expediční opravdické škudky opravdovými závody. Jo a muzeme u toho i popíjet 🙂
Prodám ti kastli a diody a můžeš pár dnů klidu zužitkovat 😉





http://www.youtube.com/watch?v=v6MtSG8BPzc
Já bych se rád konečně dočkal modýlků eRka, ale spokojím se i s nějakým přírůstkem modýlků jakýkoli škodovky.


Ve finále mi nakonec bude bohatě stačit pár dnů klidu.
Ja chcem novú pásovku, nech sa mi tie nožíky robia pohodlnejšie. Som neskromný – chcem Haimovku H03P 😀
A to mě by stačilo jen smotnout svody na 1150 😀.
Milý ježíšku, přál bych eRkařům na celém světě, aby jim jednou bylo požehnáno a mohli si objednávat díly na své vozy (110R) dle libosti tak, jak tomu činí soudruzi ze Spojených Států na všechy generace svých korvet:





http://www.ecklerscorvette.com/
Milý ježíšku. Přeji si aby se toto vyrábělo i v ČR pro naše vozy (110R), aby to nestálo raketu a aby si to mohli koupit všichni hodní lidé, kteří chtějí na světě mír a hojnost všehomíra. Slunce v duši, harekrišna kráva je můj bratr.





http://www.youtube.com/watch?v=v-vdtzClLPw
Ahoj ve spolek, pro vylepšení smogové situace a zlepší nálady po přečtení rapidí diskuze, zde můžete napsat co si letos přejete od ježucha 🙂








http://www.youtube.com/watch?v=reVs_lHwiYo&feature=plcp<br />







http://www.mobilnipalenice.cz/uvod