Tak sis aspoň udělal hezkej vejlet, v tomhle počasí dobrý ne? 😀
Může být někdo tak blbej a jet na Pastviny dneska? 😀
mkupe> Tak regnuto 🙂 Teď už fakt ty zadní pásy musím do nějakýho zadohrabu nainstalovat 😀
V článku je aktualizace.
😀 Vidím, že musím na pátku na Lesance zapracovat...


Během tohoto týdne, Vám všem doufám přinesu odpovědi na dotazy, které tu padly.
Líbí se nám alternativa přespání u Máchala na zahradě. Jen nevíme kdo je Máchal a kde má zahradu 🙂





A kdyby nás bylo více a večer ohýnek, hmmm, parádní zahájení sezony !
Právě ... u rodiny s dítětem to i chápu, ale jinak si říkám, že raději pojedu večer a ráno ne, než se ráno ještě přemisťovat 🙂 ... Těch věcí, co vytáhnu z baťohu bude určitě málo 🙂 ... jen teda my asi dojedeme až v tu sobotu ráno, já budu asi v pátek do sedmi v práci ... to nic nemění na tom, že se těšíme 🙂
Mě se líbí Lucinčina alternativa, já nevim jak to máte s vybalováním, já předpokládám, že se svalím na předem určené místo a ráno se z něj zas zvednu 😀.
Taky jsem o něčem takovém uvažoval, ale jak stárnu, nějak se mi nechce nadvakrát se ubytovávat, vybalovat, balit... I když kbyby nás tam bylo víc, mohla by to být nakonec celkem zajímavá víkendová putovní taškařice.
Už bude celkem teplo, tak co přespat u Máchala na zahradě? 🙂
Lucinka> minimálně v našem případě bych dal přednost tomu jet ráno těch 70km - ono je to časově podstatně méně náročné, než se s malým dítětem někde sbalit a vypadnout 🙂 Takhle bychom mohli na penzionu nechat spoustu věcí a mít o dost starostí míň (a místa v autě víc).
Hele a neměli byste lepší zajistit si sólo ubytovaní v té dolní moravě, odkud se vyjíždí? KOukám do mapy, tak je hned vedle parkoviště, na kterém se máme ráno v devět potkat, penzion Vilemína ... tam přespíte, ráno v klidu posnídáte a na devátou vylezete před penzion ... než spát v Lesance, ráno jet 70 km do dolní moravy a pak zase orienťákem zpět 🙂
Také uvažujem, že bychom dorazili už v pátek, bylo-li by to možné.
mkupe: už jsou nějaké informace o tom ubytování z pátka na sobotu?
Přesně tak, Lucinka rýpat může 🙂


Uvidíme, ještě je dost času vše promyslet a naplánovat.
Helejte děcka, ať to uvedu na pravou míru, ja si tady z princezny dělala srandu, protože se dobře známe a on ví, jak jsem to myslela 🙂 ... jinak je to samozřejmě otázka priorit ... já taky zrovna peníze vidlema mepřevracím, a kdyby to nešlo, buď bych se s někým svezla, nebo to holt oželela ... Ale přesto si pořád dovolím doufat, že princezna zlatovláska bude letos s námi 😉
Právě Hradec Králové a okolí (Náchod,Opočno,Česká skalice atd..) je na celorepublikové akce vzdálenostně ideální. Pro lidičky z Chebska, Českokrumlovska nebo Třinecka či Břeclavska je to stejně daleko cca do těch zkousnutelných 300km. Udchýlí li se sraz z přímky H.Králové -Jihlava více východním či západním směrem stává se pro mnoho pacientů časově i vzdálenostně nedosažitelným.
Zbyna: Tož na OVU jezdím pravidelně linku autobusem,tož bych dojel aj tím autem,otázka je, jaká by byla ta účast téj české strany 🙂.
Sakra, 50km na start, taky mě to trápí 🙂
No z celorepublikového pohledu je to stále dostupná lokalita. Kolik z Vás by přijelo na sraz k nám na ostravsko - a bylo by se u nás kam podívat..


Běšiny s erkem taky neabsolvuji bo 530km tam a 530km zpátky...
Taky mi to přijde dál, než když jsem sraz dělal já 😀, nic Vám nebrání nějaký z dalších ročníků vzít do vlastních rukou a jezdit si okolo baráku 🙂)).
Lucinka> Ono stačí bejt trochu socka - dát třeba 1500-1800 jen za benzín na vpodstatě jednodenní akci není tak úplně prdel.





Ale pokud na benzín našetří, tak u nás dostane azyl na půli cesty aby to nemusel jet v kuse 😀
Snad by nebyla princezna princeznou 🙂 ... Hele ja to mam na kazdy sraz pres trista kilaku 😀 tak to jednou budu mit jenom stopade ... Tak neremcej, vylesti vuz a alou do orlickych hor!
Termín je v pohodě, ale mám to 300km 😕
dejvV: nepruď, Holbu jsem kdysi popíjel točenou v Olomouci a dodnes na to velmi rád vzpomínám. Pivo dělá z poloviny hostinskej....





m8rinek: do Sedmihorek se kdykoliv rád vrátím a tržbu znova udělám, hospoda i kemp jako takovej super.





mkupe: ok, dej vědět s ubytováním na dva dny, to pro nás asi bude zásadní.
Naštěstí jsme komunita, po které obvykle nic nezbude 😀, takže nikdy nebyl problém s tím, že by se něco co bylo objednané navíc nesnědlo 😉, ale i tak doporučuju si nekomplikovat život 😉.





BTW paní ze Sedmihorek jsme asi udělali solidní tržbu, protože asi za měsíc na to přišel děkovnej dopis ať přijedem zas, tak třeba někdy příště 😉.
Lucko, psa zjistím.


Ubytování již od pátku zjistím, sám jsem o tom uvažoval.


dejvV, no jestli tam jedeš kvůli pivu a bude to Holba tak máš smůlu, ale zjistím. Je tu i varianta objednat si značku jakou chci ale pokud zbyde, tak to zacvakám nebo dopiju nebo dojde příliš brzo.


Jednoduše řečeno nemíním s tím mít další starost a mít v tom vlastní peníze, postě občerstvení si objednat a hotovo.
Tak si vem vlastní sud.....
dotaz, nenašel jsem co V Lesance točí za pivo, jestli Holbu, tak my nejedem 🙂
Hele dědku, taky mě to napadlo, ale uplně z jinejch důvodů 😀.
Hmm, tohle už mě taky napadlo s tím pátkem... Z Jičína je to 140km a čím jsem starší, tím začínám bejt asi pohodlnější 😀
mkupe> Bylo by možné v penzionu zajistit ubytování i na předchozí noc? Rád bych vzal rodinu, ale vyrazit s malou v 5 ráno z Prahy a pak ještě absolvovat orienťák asi není reálné...
Michale, super, těšíme se, ale mám jeden zásadní dotaz ... můžou do penzionu psi? Algi určitě musí jet s náma 🙂 Tak ať to není překážka 🙂 Díky ...





Btw. na světě je již druhé doplněné vydání knížky Škodovky do celého světa, pokud by byl zájem, mohu opět zajistit distribuci na tomto srazu 🙂
Tak já už jsem zahájil těšení 😉.
Tak mě napadlo - nestálo by za to pozvat na sraz velvyslankyni Velké Británie? Pořídila si litra, aby poznala český národ. A moje teta tam pracuje, tak by to mohla nějak popostrčit. Tak že by ten národ poznala trochu podrobněji? Co vy na to??
Je to venku.
pánové na to nejdůležitější jste zapomněli, na chlast ! bude také ? 🙂





a co koleno ? na Sedmihorkách bylo famóóózní !
Stanley: Staníku když si sebou přivezeš holky, cigára a kazeťák tak by to mohlo klapnout 😉))
Myschak: Já nic, já muzikant, já se množim, se mnou nic nebude 😉
a co sex, drogy a rock´n´roll - budou? 🙂





...jestli mam priject 😉





S.
Klídek, událost je v řešení, více se dozvíte v polovině února. Termín + místo, atd.
A pořadatel se k tomu stále nevyjadřuje a stále mlčí... 😀 Jak to teda bude, coo? 😀
Potrebuju datuuuum 🙂
Já jsem dnes zahájil přípravy na jarní sraz tím, že jsem z auta vyndal skoro prázdnou baterku a dal ji nabít. Předpokládám, že až bude potřeba, dám ji do auta budu dál jezdit.Tím bych asi přípravy na sezonu uzavřel.
plánujete jarní slet, ale zatím ještě pořádně nenasněžilo 🙂





Capoun : začínáš správně, nejdřívě sehnat povinnou výbavu do vozu 🙂
Koukám, že to bude mít letos Gotrek s obhajobou prvenství v anketě "Slibotechna roku" těžké.... 🙂
M8 nene letos jsem si dal socialistický závazek zůčastnit se 🙂


A na autě se fakt průběžně pracuje. Mám díky tobě už i ořech na matky na kola takže vše jde snáz 🙂
Tohle bych někam zapsal... Protože sliby chyby 😀.
Pokud bude realizován v Dubnu přijedu i se Superstrojem. Postupně ho dávám průběžně dohromady takže by to mělo jít. Od dubna mám na autě pojistku takže sním můžu zase drandit po vlastech českých.
Noo,to pomalu neni teseni, to je pocitani dnu kdy to konecne bude 😀DD