Loni jsem koupil R motor za 1500, byl komplet i s karbecem (EDSR), altikem a větrákem. Jak jede netuším...
jj je to sériovka, vana Al, sání široký(bez osmičky),výfukový origo, vahadla c(viděl jsem dírou pro olej) vačka bude sázka do loterie..
Ostrá vačka, C-vahadla, sací a výfukové potrubí, hliníková vana... já bych ho za ty peníze bral, jestli je to teda naprostá 110LS/R série.
..motor ze 110LS za 1500? Vím že je to hloupej dotaz, ale řeším to, Je to z auta z vrakáče a řeším jestliho brát(110LS/rv1972) Nevím jak moc je ta cena adekvátní. DDSR+filtr box mi nechali za 400 což si myslím jde, ale co ten motor? Jet jsem ho neviděl...