Plech pod nádrž a oil chladič

plech pod nádrž lze dobít ...musí se odšroubovat..vymámit nádrž a až pak jde vyndat ale je to pakárna
Nezapomenu ho naleštit, neboj. A ten vrakáč je v Mostě..
a jeste jedna otazka, kde je ten vrakac?
nemáš zač🙂 A nezapoměň ho naleštit jako MichalK..🙂
A dík za názornej chladič, už vim kam příjde, za to také dík
Tak teda moc díky, ten plech mi za to nestojí, sundávat celou nápravu dolu na vrakáči. Dík
Ten plech se v inzerátech pohybuje v rozmezí 300-500Kč. Když ho chceš sundat, musí dolů náprava. A jestli myslíš olejový chladič na erku(nebo 110LS), tak je umístěný před chladičem motoru.


https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=15123
Mam menší tři dotazy, U nás na vrakáči stojí 100, a má novej plech pod nádrž, jakou může mít hodnotu (pro své použití)? a jestli se při demontáži musí sundat ramena která jsou k tomu plechu přidělaná?. A za třetí, by jsem potřeboval nějaké foto kde byl původní oil chladič, na autě mi chybý a rád by jsem ho dal na původní místo, vim že u pravé mřížky, ale nikam mi nepasuje na díry, předem díky za info a odpovědi.