příšný výfuk - NEREZ

jo vyrábí se i z nerezu, kamarád dělá doma výfuky a jinak to nedělá, odvrtáváním by se asi brzo zbláznil
jednoduší stočit děrovanej,neví,jestli ho ale dělaj v nerezu
🙂 proto zmiňuji, že jich tam taky padlo 🙁 a to jsem nejprv předvrtával 2,5, ale hodně rychle mě to přešlo a šel jsem naostro se 4kou


a co teprv předtím narýsovat na soustruhu 16 děr po odvodu po 22,5 stupních a 36 na dýlku po 10mm = tedy přesně 576 🙂 "koukám zrovna na výkres" aby vše bylo v rovině
to sis vyhrál,kdyžs to odvrtával,a že nerez umí žrát vrtáky
komplet nerez !!!
Vím že píšeš vše z nerezu,, A ten vnitřní tlumič je také z nerezu?.
napiš mi na mail dík m8rinek@email.cz
jenže tlumič není celý děrovaný, viz foto, tohle mi přijde snazší, pak to stáčet, vařit atd.
Proč odvrtávat trubku, když se dá stočit děrovaný nerezový plech.
Proč mi to připomíná inzerci z Virtu? 🙂
já to špatně napsal ... prodává se mj. tabule po 2 m2(čtverčních), ale na výfuku toho je za 3 kila





nechci tahat prachy, prostě nabídněte a rozhodnu se ... neni kdo dá víc, ale prostě peníze by bodly a když nebudou, tak nebudou no, výfuk zůstane
Trochu záhadný počty. Jsem ve firmě, která něco s plechem dělá ... 😉


Ať počítám, jak počítám, tak 2 čtvereční metry 1,5 mm plechu v nerezu mi vychází okolo 25 kg.





No nic. To jen tak pro zajímavost...





O ceně nechci polemizovat ani nic navrhovat. To by měl vědět prodávající sám, kolik za to chce. Příčný výfuk z obyč. tzv. černého plechu přijde na cca 3 tis.
narovinu - tekla krev, pár sedřených kotníků, teď benzín na dopravu ke svaření, shánění materiálu, pár hodin u stojanové vrtačky při děrování tisíce děr pr. 4mm, několik zlomených vrtáků, proud 380V, ... ale tohlě jsou věci co mi nikdo nezaplatí 🙁 ale to je se vším (např. při generálce vozu - do 100vky nacpete 40tis jen to fike aby byla 1A stav, ale kdo vám to zaplatí? nikdo, reálná cena je jinde)


čili když si řeknu 1550,- tak mě všichni pošlete do pr... s tím, že kupř. Remus, byť černý kov, ale hotový a laděný stojí 2-2500,-
mě se líbí, jen nevim co za polotovar nabídnout mno, ještě na tom je kopa práce, ale ty už jsi jí taky hodně odvedl a aspon aby se ti vrátili peníze za matroš + něco navíc je nutnost
tohle mi přijde jen zbytečný dohadování ... nemám představu, stačí? ani jsme nenašel kolik stojí takový obyčejný černý, ani ty co má SkodaTeam, prostě nevím ...


rád bych kdyby mě nadchla nějaká nabídka, jinak leží dál doma a třeba obal použiju na tlumič na něco jinýho
tak řekni konečnou price a na tom se dá něco stavět 😉
snadno - svařený přepážky na vnitřní děrovaný trubce a dále stočen a svařen plášť


tlumení ať si udělá kdo chce dle libosti a povolení sTK 🙂 z drátěnky nebo nerezovýho filtračního pletiva do kotlů


já ti nevím, ale ve Feroně plech 1,5 mm stojí 180,-/kg bez DPH, počítej tedy 2 m2 = asi 3 kg, trubka asi 400,-/ kg, je jí tam 2 kg .... atd.
počkej když není vytlumenej tak jakto že je svařenej? co je cena nerezu? konkrétně
rozměry dle dokumentace - průměr 115 a délka 680mm





cena? za cenu nerezu a náká ta lahvinka slivovice za svaření = ?
nějaký průměry? a cena takovýhleho polotovaru?
další
další foto
Ahojte pánové, nechci zde provozovat inzerci, ale dovedl by nědo ocenit a případně "koupit" tento příčný výfuk, domácí výroba podle 130LR B, podle vám jistě známého návodu - VŠE Z NEREZU 1.5 mm, detailní foto možné





(není jen absorbční látka a vst/výst kolena)





PS, už jej nepotřebuji, sen se rozplynul - spíše originál renovace do detailu než tuning