mnohokrat děkuji. budu se s tím muset nějak poprat
Ja koupil omylem kotouce na 120, takze mam 4pisty a kotouce na 120ku 🙂 stydim se 🙂
Průměr tvého kotouče je 252mm, osoustružením se potřebuješ dostat na 247mm
nebo ubrat brzdice 🙂
no jasně, do 4pístů jsou kotouče o 4 nebo 5mm menší. Stačí vzít tyhle a nechat je stočit na soustruhu. Nebo okupit nový originál na 130.
zdravim dnes jsem narazil na problém. daval jsem 4 pist. brzdič na př. nápravu,ale nejde mi tam.držáky mám správný! jako by byl velký půměr kotoče - kotouč drhne o brzdič.je víc druhů kotoučů na š100-130 ??