kotouč brzd
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jenik 130RS
29. březen 2007
mnohokrat děkuji. budu se s tím muset nějak poprat
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
28. březen 2007
Ja koupil omylem kotouce na 120, takze mam 4pisty a kotouce na 120ku 🙂 stydim se 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
27. březen 2007
Průměr tvého kotouče je 252mm, osoustružením se potřebuješ dostat na 247mm
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
27. březen 2007
nebo ubrat brzdice 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Eidy
27. březen 2007
no jasně, do 4pístů jsou kotouče o 4 nebo 5mm menší. Stačí vzít tyhle a nechat je stočit na soustruhu. Nebo okupit nový originál na 130.
Líbí se
Link
Odpovědět
jenik 130RS
27. březen 2007
zdravim dnes jsem narazil na problém. daval jsem 4 pist. brzdič na př. nápravu,ale nejde mi tam.držáky mám správný! jako by byl velký půměr kotoče - kotouč drhne o brzdič.je víc druhů kotoučů na š100-130 ??
Líbí se
Link
Odpovědět
29. březen 2007