Ondra H: taky jsem je chtěl, ale nesehnal. Jinak se používaj Normál ty velké proto je tam to foto golfa a toho kila jsou totiž totožné ty světla.
J.T. - To je sice pekný ale nejni to odpoved na to co sem se ptal. Jinak ty s ty lokomotivy nevis kde sehnat.
Bixeony
Světla z Lokomotivy
Tak to vypadá na kilu
obr 1
Takze ty klasicky ne mlhovky. Ja jen ze sem nekde cetl ze psali k uprave golfovejch svetel do s100, ze se tam daj v pohode ze staci jen odriznou ty tri drzaky a je to. A ty tri drzaky ma prave to mensi mlhovi. Tak me to zarazi.
Ty velký
Takze kdyz chci do dvouokyho cela jen dve svetla na sviceni tak mam koupit ktery?
No ale ten větší snad není jen potkávačka ne? Myslel jsem že je s dvouvláknovkou přepínatelnej a ty malý jsou přídavný dálky...?
Mno, je to presne ako u 4-oka, veľké sú stretávky a menšie sú diaľkové a hmlovky na rampu. Je treby málinko upraviť kastróle a úchyty na maske a aj obruče pre diaľkové kôli nastavovaniu, ale nič zložité, môžem poslať nejaké photky...
Podle mě to budou menší průměry ... jestli voni to nejsou ty střední u 4 oka ...
Jeste bych se zeptal davaj se tam z toho golfa ty klasicky nebo ty pridavny mlhovy. Viz odkaz


http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/predni-tuningove-svetlomety/?smid=4406
Chlapy moc dik za prispevky.
http://www.tuningy.com/tuningy.com/firmy/Vali/stovka.jpg a tady máš zadní čirou optiku 🙂 stojí to litr....
jo, Golf II
Prý přesně pasují z lokomotyv (ty co jsou navrchu nad čelním oknem) a zadní dělal Jíňa http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=316
jo jo.. dvojkovej golf 😉 mam je tam taky.
Přední čirá se dává z Golfa
Schanim čirá světla přední i zadní, nevíte o nekom kdo je ma nebo dela?