Uprava tahla.....
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Daves
16. duben 2007
Až ho zkrátíš moc, tak ho nastavíš. Já tam měl posuvnou spojku, páč jsem měl táhlo z 5Q. Dělá to by oko 6cm.
Líbí se
Link
Odpovědět
PetanBMX
15. duben 2007
O kolik ste kdo skracoval tahlo razeni, kdyz ste do eRka davali 5q??? Ja sem ho zkratil a je porad dlouhy, nechci abych ho zhratil moc, nahradni totiz nemam...
Líbí se
Link
Odpovědět
16. duben 2007