Tu MichalK) To se můžem domluvit - do eR 71 budu potřebovat další 1 až 2 ks....ale teď to moc spěchá - musím na TK -o)





Tu Ostatní) Díky moc za nabídky a kontakty !!!! Objednaljsem si ji na Škoda-teamu (snad brzo dorazí) no a na koupi další zatím nemám"škváru"..ale schovám si kontakt a kdyžtak se ozvu...





Díky moc !!!!!!
Pokus mas zajem mam jednu navic, jsem z Prahy. Tel.: 776826768
Ta moje už je prodaná
Nebo je možná ještě mají v prondu
Nebo si ji odvezeš společně se skeletem.
Nebo ji ještě prodává J.T. na aukru ( Jursa.c)
Díky moc !!!! Jsme slepej, v týdnu jsem tam koukal a nevšiml si jí !!!!! Díky Díky Díky !!!!!!!
http://www.prondo.cz/cenik.php


111614381 HRDLO NALÉVACÍ Š 100, cena i s maloobchodní přirážkou 148,-Kč + 103,-Kč poštovné


e-mail: prondo@prondo.cz





nebo





ve webshopu na http://skodateam.cz od Davese za 225,-





nebo





na aukru od Tadeášky za 240,-


http://www.aukro.cz/item184250219_hrdlo_nadrze_skoda_100_110_r.html





Tak a potom že nerostou 😀DD





LL
Vím, že je to inzerce, ale moc to spěchá :





Koupím benzinovou trubku od hrdla k nádrži na Š 100 - Š 110 R !!!! Nejlépe novou nebo alespoň zachovalou - NA DOBÍRKU - u nás ji nemohu sehnat a jet pro ni někam nemám čím -o)


Nebo poraďte kde rychle objednat - DÍKY Jezevec.





P.S. Sorry adminům -o)