Bowden aneb skleróza...

Blázníš ? Ještě by zpohodlněj, zpychnul a tak...





Já bych mu dal harém bez žen, jednoho velblouda a bar u modré ústřice.
Těžko si představit profesionálnější odpověď. Děkuji óóó velký sáhibe from Dobrovice ať jsou Tvé stáje stále plné nejkrásnějších velbloudů, a harém plný nejrychlejších žen ;O)))
Gotreku, pokud myslíme oba to samé, tak ta dírka má skutečně průměr 8 mm
8mm mi přijde hodně... myslel jsem že je to 6mm. Tak teď už fakt nevím nic ;O)))
Neměřil jsem,ale na 99 procent je to 8
Zdravím Vás i s tím němcem co se mnou chodí a schovává mi věci ;O) Jako obvykle jsem si zapoměl něco změřit o víkendu na chalupě a tak prosím prosím o pomoc. Bowden ke karburátoru je uchycen na obou stranách v plechu skrzeva dírku a zajišťovací podložku. Potřeboval bych vědět průměr té dírky, resp průměr té koncovky bowdenu co se do ní strká...